Jedyny na rynku kompaktowy wózek All-in-one! To rewolucyjne rozwiązanie ułatwi życie wielu rodzicom.

Nareszcie powstał wózek stworzony i zaprojektowany przez mamę dla rodziców na całym świecie. Limo to opatentowany, unikatowy i innowacyjny wózek z teleskopową ramą i składanym dodatkowym siedziskiem. Nie potrzebujesz żadnych dodatkowych elementów aby w kilka sekund zmienić pojedynczy wózek w dwuosobowy. Wystarczy rozłożyć ramę i spod głównego siedziska wysunąć dodatkowe.Innowacyjność "Made in France"

“Z trójką dzieci nawet najmniejsze wyjście z domu może być nie lada wyzwaniem. Pomysł na wózek Limo zrodził się, kiedy moja druga córka kategorycznie odmówiła dalszego spacerowania bo już za długo, za daleko i za ciężko... Gdybym tylko miała drugie siedzisko, schowane gdzieś w wózku i mogła je łatwo wyciągnąć!”

Benedicte Perrot
założycielka Vidiamo

7 wózków w 1

Koniec z dylematem, kto idzie a kto jedzie. Wózek Limo może być jednoosobowy, dwuosobowy, może być łóżkiem a nawet dodatkowym miejscem na zakupy. Dzięki 7 konfiguracjom, każdy może mieć swoją ulubioną wersję/opcję/odsłonę.

1. Pojedynczy wózek począwszy od gondoli, do w pełni rozkładanej spacerówki dla 4-latka

Idealny wózek dla każdego dziecka, możliwe 3 pozycje, łącznie z całkowitym rozłożeniem do spania.

2. Tandem ze składanym siedziskiem

Pomysłowo ukryte, łatwo wysuwane spod głównego siedziska dodatkowe miejsce dla drugiego dziecka. Dostosuj wózek do swoich potrzeb w każdej chwili.

3. Pojedynczy wózek z torbą na zakupy

Zakupy z dzieckiem mogą być dużo prostsze, dzięki dużemu koszowi na zakupy i dotkowemu miejscu na ramie, gdzie możesz wygodnie go umieścić.

4. Pojedynczy wózek z lażanką

Wysuń podwozie aby w sekundę zwiększyć ilość miejsca na nogi. Twoje dziecko może spać w Limo wygodnie, jak w łóżku

5. Gondola z daszkiem

Przytulna i gustowna gondola z odczepianym daszkiem. Można ją łatwo zdjąć z ramy wózka i zabrać ze sobą, jako wygodne łóżeczko dla niemowlaka.

6. Gondola z rozkładanym siedziskiem

Spaceruj z dzieckiem śpiącym w gondoli i starszym bratem lub siostrą siedzącą wygodnie na rozkładanym siedzisku. Nie musisz więcej się denerwować, kupować drugiego wózka czy montować dostawki do wózka.

7. Składanie i rozkładanie w mgnieniu oka

Wystarczy jeden ruch i wózek Limo składa się do niewielkich rozmiarów, tak że łatwo zmieści się do windy czy małego bagażnika.