Marka My Bag’s powstała z myślą o potrzebach całej rodziny. W naszej ofercie znajdują się torby dla rodziców, plecaczki dla dzieci, kosmetyczki, torby na wózek i wiele innych ciekawych akcesoriów.

Wybór tkanin w naszych kolekcjach świadczy o naszej filozofii działania. Materiały są łatwe w czyszczeniu i bardzo odporne na intensywne tempo życia współczesnych rodzin. Dlatego właśnie zdecydowaliśmy się na bawełnę i nylon - dwie tkaniny o niezwykłej trwałości i praktyczności.

#Born To Be Cool

Zespół My Bag's tworzą ludzie, których doświadczenie i pasja owocują pięknymi kolekcjami i szeroką gamą produktów. Nie przestajemy marzyć i tworzyć aby uczynić Wasze macierzyństwo czasem wyjątkowych doznań i przeżyć. Materiały z jakich wykonane są nasze produkty ozdabiamy autorskimi wzorami, które lubiane są zarówno przez Mamy (i Tatusiów), jak i przez Maluchy.

Naturalna bawełna i praktyczny nylon

Kolekcje Bawełna

Linia bawełnianych toreb My Bag's to: kolekcja Happy Family w naturalnych, ciepłych, śródziemnomorskich kolorach i prostych krojach odwołujących się do klasycznej elegancji oraz My Liberty Flowers z delikatnym wzorkiem roślinnym, a także dwie kolekcje bawełnianych toreb powlekanych Mini Star's i Constellations.

Kolekcje Nylon

Nylon to najlżejsza a jednocześnie najmocniejsza tkanina użytkowa. Torby i akcesoria z naszych kolekcji - Dino (dla fascynatów prehistorycznych stworzeń), Cosmos (dla małych kosmonuatów), We Love Travel (dla najmłodszych podróżników), My Sweet Dreams (dla naszych marzycieli) oraz My Stars (dla przyszłych gwiazd) - są odporne i łatwe w utrzymaniu. Z pewnością przejdą nawet najbardziej wymagające testy przeprowadzane każdego dnia przez Wasze dzieci.