W Baby Bites z Barcelony projektujemy unikalne śpiworki, pomysłowe akcesoria i dekoracje dla najmniejszych członków rodziny.

Kreujemy wyjątkowe, stylowe produkty najwyższej jakości, aby przygoda jaką jest bycie rodzicem stała się jeszcze piękniejsza i niezapomniana.

Z szeregu myśli i pomysłów jakie towarzyszyły nam podczas rodzenia się Baby Bites, jedno towarzyszyło i określało nas od początku: nasze produkty muszą wywoływać uśmiech! Kolejnym ważnym i bardziej skomplikowanym założeniem, było to, że do produkcji będziemy używać jedynie lokalnych materiałów najwyższej jakości. Produkty Baby Bites miały być urocze i figlarne ale jednocześnie użyteczne, trwałe, wygodne i bardzo dobrze wykonane. Ponad wszystko wierzyliśmy, że jeśli tylko będziemy się dobrze przy tym bawić, wszystko pójdzie jak po maśle!


Produkcja lokalna

Bliskość jest dla nas bardzo ważna. Pracownia, w której wytwarzamy nasze produkty, znajduje się blisko naszego domu. Wierzymy w doświadczenie i zaangażowanie naszych specjalistów a fakt bycia na miejscu, oznacza dla nas możliwość kontrolowania jakości i wykończenia produktów. Przez to czujemy, że to co tworzymy jest naprawdę „nasze” i w pełni odzwierciedla nasze idee i wyobrażenia.

100% Oryginalne

Czy wiecie, że nasze produkty są ręcznie robione i całkowicie „Made in Spain”?

W Baby Bites jesteśmy wierni lokalnym pracowniom, używamy jedynie naturalnych materiałów i przeciwalergicznych barwników. Wszystko to po to aby nasze produkty były jak najbardziej bezpieczne i przytulne dla Waszych maluchów.

Od dłuższego czasu obserwujemy pojawienie się podróbek naszych artykułów. Ich niska jakość może mieć wpływ na zdrowie i bezpieczeństwo Waszych dzieci.

Aby mieć pewność, że otrzymacie oryginalny produkt, kupujcie tylko u autoryzowanych sprzedawców. Z Baby Bites będziecie spać spokojnie!