Niemiecka marka stworzona przez pasjonatów hamaków i huśtawek rodem z Brazylii.

Piękne ręcznie plecione tkaniny, bajeczne kolory i sprawdzona forma, czyni produkty Amazonas atrakcyjnymi zarówno do dziecięcych pokoi, salonów, balkonów i ogrodów. Amazonas to także jeden z liderów w asortymencie chust do noszenia dzieci oraz miękkich nosideł Mei Tai.

Naturalne materiały

Jakość wykorzystywanych materiałów to najlepsza wizytówka firmy Amazonas. Cała nasza seria produktów w kolorze "Natura" wykonana jest w 100% z bawełny. W celu utrzymania wysokiej jakości naszych produktów, poddawane są one regularnym analizom na obecność barwników azo, metali ciężkich, formaldehydu i innych zanieczyszczeń. Tak by użytkownik hamaków i huśtawek Amazonas mógł bezpiecznie i ze spokojem relaksować się w domu, w ogrodzie czy na plaży.

Anazonas dla dużych i małych

Praktykę delikatnego bujania twórcy zalecają już od urodzenia – odpowiedzią Amazonas jest bestsellerowy hamak Koala. Ale wygodne siedzisko czy hamak dla siebie znajdzie każdy w rodzinie – huśtawka Brasil w wielu pięknych wzorach i rozmiarach jest tego dowodem. Amazonas to trzy linie:

Amazonas Hamaki i huśtawki

Dorosłe hamaki, huśtawki i akcesoria i stojaki.

Amazonas Baby World

Seria produktów dziecięcych składająca się z różnorodnych hamaków, nosidełek, huśtawek, stojaków oraz chust i nosideł.

Amazonas Ultra-light

Linia dedykowana miłośnikom outdoorowych aktywności, specjalizująca się w produkcji niezwykle lekkich hamaków, które z łatwością można zabrać w podróż.