Pierwszy i najbardziej zielony wóżek na planecie Ziemia. Wybierając produkty Greentom przyczyniamy się do redukcji odpadów z plastiku i czynimy nasze środowisko bardziej ekologicznym.

Rama wózka Greentom powstaje w całości z recyklingowego tworzywa, polipropylenu i z bio- plastiku. Materiał w kolekcji Bottle powstaje z butelek PET. Wszystkie elementy wózka łatwo jest rozmontować, ponownie użyć lub przetworzyć. Produkty Greentom są testowane i certyfikowane zgodnie z europejskimi normami EN 1888 i EN 71-3. Komponenty siedzisk są nietoksyczne i spełniają najbardziej rygorystyczne wymogi bezpieczeństwa.

Smart Dutch Design

Forma wynika z funkcji. Holenderski design jest funkcjonalny i minimalistyczny. Projektowane produkty użyteczne i pozbawione zbędnej ornamentyzacji. Wzornictwo i idea firmy Greentom wywodzi się właśnie z tej bogatej i szanowanej tradycji modernistycznego designu. To dlatego wózki i akcesoria wyróżnia ponadczasowa, “czysta”, a zarazem estetyczna forma i wizualny styl.

Wierzymy, że "dobry design" może uczynić świat lepszym.

Wyjątkowe tkaniny Greentom

Tapicerki kolekcji Bottle

Tkaniny w tej kolekcji są najwyższej jakości, powstają z nietoksycznego włókna, są łatwe do czyszczenia mają doskonałą odporność na oddziaływanie promieni słonecznych (UPF 50+). Tapicerki i akcesoria dostępne są w 10 kolorach (grey, sand, mint, olive, black, orange, pink, red, teal, blue).

Tapicerki kolekcji Limited

Nowa, ekskluzywna kolekcja tkanin, inspirowana naturą, dostępna w kolorach: Honey, Rose, Sky i Charcoal. Innowacyjny i ekologiczny materiał wykonany jest z Olefin, wysokiej jakości tkaniny Oeko-Tex - delikatnej w dotyku, odpornej na warunki atmosferyczne, antybakteryjnej i łatwej w czyszczeniu. Dostępne w 4 kolorach (honey, rose, sky, charcoal).